Pik
Сьогодні, 27 Ноября 2020
08.10.2020
539
0

Ніякої цензури: херсонські поети читатимуть вірші для дорослих

Ніякої цензури: херсонські поети читатимуть вірші для дорослих

Вечір п’ятниці у Херсоні обіцяє бути відвертим і жагучим – поети, прозаїки та музиканти зберуться на "Шафу БЕЗ цензури"! Організатори діляться: захід пройде вдруге й надалі відбуватиметься раз на пів року.

"Зазвичай у нас обмеження – ніякої нецензурної лексики, без імен та політики. Але автори пишуть різне і шкода, якщо в стіл. Треба шукати альтернативу. На цій "Шафі" будуть вірші та пісні тільки для дорослих! Вікове обмеження – 16+! На вході ми перевірятимемо паспорти (можна буде показати будь-який документ або фото документа, що підтверджує вік)".

У межах заходу буде творчий конкурс. Римами мірятимуться троє поетів: Артем Мельниченко, Євгенія Рєзнік, Дмітрій Плотніков!

У першому турі кожен учасник отримає по три вірші відомих авторів та повинен буде вгадати, чиї то рядки. Хто дасть найменше правильних відповідей – вибуває та забирає приз від арт-клубу "MassON".

Учасники ж другого туру писатимуть експромти на задану тему. Переможця оберуть глядачі. Він отримає запрошення на двох до клубу "Geisha"! А його опононент – спеціальний подарунок від організаторів!

"Не забувайте, що ми у жовтій зоні. Дотримуйтеся рекомендацій МОЗ, спрямованих на те, аби запобігти виникненню та поширенню короновірусної хвороби. Беріть маски. Під час заходу зберігайте соціальну дистанцію", - додають організатори.

Кількість місць обмежена! Підтвердіть свою присутність на заході – зайдіть на зустріч у Facebook та поставте галочку "Відвідаю": https://www.facebook.com/events/3738675559505473?active_tab=about

Початок – о 19:00 в арт-клубі "MassON". Вхід – вільний.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину