Pik
Сьогодні, 22 Січня 2021
13.07.2017
588
0

“Нібулон” отримав всі необхідні дозвільні документи - Попутько

“Нібулон” отримав всі необхідні дозвільні документи - Попутько

Нещодавно в Інтернет-виданнях місцевих ЗМІ розповсюджено інформацію про те, що відкриття терміналу компанії "Нібулон" у Голій Пристані відбудеться без наявності ряду документів дозвільного характеру, серед яких в тому числі відсутній висновок державної екологічної експертизи, без якого реалізація відповідної планової діяльності забороняється.

Про це у Фейсбуці повідомив директор департаменту екології та природних ресурсів ОДА Юрій Попутько, який заперечив дану інформацію, передає ПІК.

«Хочу спростувати зазначену інформацію, Департаментом екології та природних ресурсів було проведено державну екологічну експертизу матеріалів оцінки впливу на довкілля робочого проекту будівництва «Перевантажувального терміналу з відвантаженням зернових та олійних культур на річковий транспорт ТОВ СП «Нібулон» по вул. Береговій,2в в м. Гола Пристань, Херсонської області», за результатами якої було встановлено відповідність планованої діяльності положенням і вимогам природоохоронного законодавства та чинних нормативно-правових актів.
За результатами екологічної експертизи ТОВ СП «Нібулон» отримав позитивний висновок державної екологічної експертизи від 11 липня 2017 року № 21/12.06.17-058. Крім того, Департаментом було видано ТОВ СП «Нібулон» дозвіл на спеціальне водокористування від 02 червня 2017 року та дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від 22 червня 2017 року.
Тобто, ТОВ СП «Нібулон» отримав всі необхідні дозвільні документи для провадження господарської діяльності у правому полі природоохоронного законодавства», - проінформував Попутько.

Нагадаємо, завтра, 14 липня, урочисто відкриють термінал "Нібулона" у Голій Пристані

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину