Pik
Сьогодні, 19 Июля 2018
25.01.2018
538
0

Наскільки вистачить газу, якщо споживання перевищить видобуток

Незважаючи на сильні морози, Генічеськ наразі з газом

Незважаючи на сильні морози місто Генічеськ наразі проблем з газом немає. Про це повідомляє ПІК з посиланням на місцевий сайт «Новий візит». Нагадаємо, у минулі роки в мороз виникали проблеми з газопостачанням у Генічеську.

«Минулої ночі температура повітря у Генічеському районі знизилась до -15°С. За таких мінусових температур на перший план виходить проблема газопостачання району», - пише видання.

Читайте також: Про проекти на Арабатській Стрілці

За інформацією першого заступника голови Генічеської РДА Олексія Сищенка, станом на 7 годину ранку споживання газу за минулу добу склало 65,9 тис.куб.м. при можливому максимальному видобутку  - 70-75 тис.куб.м/добу. Зберігається і високий тиск в магістральній газовій мережі - 5,68 кгс/см² (максимальне — 6 кгс/см²).

Але навіть якщо споживання газу перевищить максимальні об’єми видобутку зі  свердловин Стрілковського родовища, в трубі вистачить газу на 2-3 дні.

Станом на ранок 25 січня всі багатоквартирні будинку у Генічеську з газом. Відключення газопостачання відбуваються тільки в  окремих випадках у абонентів приватних будинків через замерзання вологи в редукторі. Газівники оперативно реагують на ситуацію.

Читайте також: Газ зі Стрілковського родовища не спалюватимуть надарма 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину