Pik
Сьогодні, 18 Февраля 2019
13.02.2019
517
0

Незалежно від посад, прізвищ покарання повинні понести всі, хто причетний до злочину – Путілов про справу Гандзюк

Незалежно від посад, прізвищ покарання повинні понести всі, хто причетний до злочину – Путілов про справу Гандзюк

У п'ятницю, 8 лютого, відбулася досить напружена сесія Херсонської обласної ради. Херсонщина гримить на всю Україну і за її межами у зв'язку з вбивством Катерини Гандзюк і гучними прізвищами можливих організаторів злочину. Свою оцінку ситуації дав Андрій Путілов:

- Сталася велика трагедія. Пам'ятаю той день, коли це сталося. У мене не було телефону батька Каті, я набрав її соратника - Володимира Миколаєнка. Міський голова разом з Катериною Гандзюк, яка була його помічником, приїжджали і на будівництво спорт-арени в Лазурне, і з інших питань ми зустрічалися і спілкувалися. Запитав, яка допомога потрібна. Звичайно, не вкладається в голові, як таке могли зробити з молодою жінкою, відібрати життя у людини і єдину дитину у батьків. Боляче, що це сталося в моєму рідному місті, цьому немає ніякого виправдання. Важливо, щоб правоохоронці і суди поставили крапку в цій трагедії. Незалежно від посад, прізвищ покарання повинні понести всі, хто причетний до злочину, - каже Андрій Путілов.

Путілов вважає, що важливий акцент на економічній складовій даного злочину. Адже не секрет, що після нападу на Катерину Гандзюк викрилось багато схем, які діють на території Херсонщини, наприклад, зі знищення лісу.

- Можете перевірити, - каже Андрій Путілов, - перебуваючи на посаді голови ОДА, я тільки на самому початку підписав вже підготовлений і завізований до мене пакет документів по санітарній вирубці лісу. Але запідозривши, що це відпрацьована схема заробітку за допомогою браконьєрських рубок лісу, вирішив процес призупинити. До мене приходили лісники і говорили, мовляв, жучки і павучки з'їдять дерева після пожежі. Я відповідав - нехай краще жучки їдять, ніж вирубають браконьєри.

 Нагадаємо,  СБУ відпрацьовує «лісову» версію у справі вбивства Катерини Гандзюк

Читайте також: 

Голові Херсонської облради оголошено підозру в організації вбивства Гандзюк 

Суд щодо обрання Мангеру запобіжного заходу: знову оголошено перерву

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину