Pik
Сьогодні, 17 Ноября 2018
19.06.2018
616
0

Незаконні борди у Херсоні: такий дорогий демонтаж

Незаконні борди у Херсоні: такий дорогий демонтаж

У 2017 році у Херсоні демонтували 32 незаконних борди. Про це повідомила 19 червня на засіданні виконкому міської ради начальник управління естетики та зовнішньої реклами міської ради Тетяна Піценко, передає ПІК.

Вона доповідала питання «Про погодження проекту рішення міської ради «Про звіт щодо виконання програм із демонтажу рекламних засобів, самовільно встановлених у місті Херсоні, на 2016 та 2017 роки».

За її словами, у 2016 році програма не була реалізована, демонтаж не проводився.

«У 2017 році також було виділено 99 тисяч на примусовий демонтаж, перелік демонтованих рекламних засобів наведено в проекті. Це 30 рекламних засобів нестандартного формату та 2 рекламних борди по проспекту Ушакова форматом 3 на 4» - повідомила вона.

Під час обговорення питання міський голова Володимир Миколаєнко уточнив, що  власники бордів повинні відшкодовувати демонтаж.

«Я так розумію, що власники бордів повинні потім відшкодовувати демонтаж, але коли власники невідомі, хто буде відшкодовувати? Ніхто?», - поцікавився він.

«Виходить, ніхто», - відповіла підлегла. Проте Тетяна Піценко повідомила, що за два демонтовані борди кошти вже відшкодовані. «Але за 31 і 32 позицією кошти відшкодовані», - поінформувала вона. Міський голова у відповідь зауважив: «Це просто дійсно прорив величезний».

Його також зацікавила вартість демонтажу борду Херсоненергосервісу. «24 позиція Херсоненергосервіс. На 9,5 тисяч кошторис робіт. А що там такого?» - запитав міський голова. Виявилося, що мова йде про рекламну конструкцію форматом 3 на 12, знімали її з площі 200-річчя Херсона.

«Зараз триває листування, така претензійна робота щодо відшкодування або відмови від власника на користь територіальної громади», - пояснила начальник управління естетики та зовнішньої реклами міської ради. «Від чого, від того металобрухту (відмова - ред.)?» – запитав міський голова.

Він також поцікавився, як проводиться демонтаж фундаментних блоків під незаконними бордами, встановленими на зелених зонах та мережах.

«На жаль, попередній демонтаж проводився без зняття фундаментного блоку, але наразі ми це передбачаємо в кошторисі», - зазначила його підлегла. Міський голова відзначив, що необхідно відпрацювання питання демонтажу таких бетонних конструкцій на зелених зонах, водо та тепломережах.

«Ми ж не можемо залишати це неподобство», - обурився Миколаєнко.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину