Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2019
04.08.2016
227
0

Незабутній відпочинок на Чорному морі чекає дітей воїнів АТО з Херсонщини

Незабутній відпочинок на Чорному морі чекає дітей воїнів АТО з Херсонщини

Сьогодні вранці, 36 дітей воїнів АТО з Херсонщини відправились на відпочинок до Скадовська в оздоровчий табір ім. Гагаріна.

На площі Свободи діти з нетерпінням очікували подорожі на морське узбережжя. І, залюбки, разом з батьками, які пришли їх провести, ділилися своїми очікуваннями. Наприклад, Богдан зізнався, що дуже любить море і хоче по скоріше туди приїхати, аби пірнути у воду.

Поїздку для дітей захисників організували за благодійні кошти української діаспори в Америці, за підтримки КП «Оберіг» , голови обласної ради Андрія Путілова, депутата обласної ради Юрія Рожкова.

Андрій Путілов звертаючись до дітлахів, побажав їм привезти з відпочинку тільки хороші емоції.

Він також подарував їм жовто-блакитні браслети зі «Скарбнички», яку заснувала відомий волонтер Валентина Крицак. Патріотичним подарункам діти дуже зраділи і одразу приміряли.

«Завдяки підтримці української діаспори і небайдужим активістам, діти поїдуть на берег Чорного моря.

Дуже важливо, щоб кожен житель Херсонщини знав, що завдяки батькам цих дітей у нас мирне небо над Херсонщиною. Сьогодні Україна відстоює свою незалежність, на жаль, ціною життів наших Героїв. Тому ніхто не повинен бути байдужим до долі сімей наших воїнів.

Хотілося б окремо подякувати Вікторії Вагнер, керівнику КП «Оберіг», яка займає активну громадянську позицію і допомагає в цьому проекті. Також Юрію Рожкову й іншим волонтерам, які піклуються, щоб кожна родина не була забута», - зазначив Андрій Путілов.

Представник Злученого Українсько-американського Допомогового комітету Богдан Радилецький зазначив, що їх організація постійно допомогає дітям по всій Україні. Нещодавно приблизно 1000 дітей з «сірої зони» відправили відпочивати на Закарпаття. Й зараз допомогли організувати відпочинок на морі для дітей захисників з Херсонщини.

«Ми також, як і ви, в Америці переживаємо нелегкі часи з Україною, усіма силами намагаємося допомагати», - зазначає Богдан Радилецький.

Щиро подякували за можливість відпочити благодійникам і самі діти. Вони передали американським друзям прапор, на якому залишили свої ладоні

Від голови обласної ради організації американських українців вручили подяку. Слова вдячності висловили військові частини части В 4067, які також передали подяку.

«Працюючи командою , ми втілили в життя такий проект. Дуже приємно, що далеко за кордоном, українці допомагають нам, підтримують. Ми показуємо нашим воїнам АТО, хлопцям, які захищають нас, що завдяки їм у дітей сьогодні мирне небо над головою», - зазначив Юрій Рожков.


У таборі хлопчаки та дівчата набиратимуться нових вражень, ніжитимуться на сонечку та вдосталь купатимуся у морі два тижні.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину