Pik
Сьогодні, 22 Февраля 2019
01.02.2019
171
0

Неплатників аліментів будуть влаштовувати на роботу

Неплатників аліментів будуть влаштовувати на роботу

21 січня 2019 року відбулося публічне підписання Меморандуму про співробітництво між Міністерством юстиції України та Державною службою України з питань праці і Державною службою зайнятості, повідомляє Головне територіальне управління юстиції у Херсонській області, передає ПІК.

Цей меморандум спрямований на спільну роботу щодо офіційного працевлаштування осіб, які мають майнові зобов'язання за рішенням суду чи інших органів. У тому числі і боржників по сплаті аліментів.

Аби накреслити план спільних дій фахівці Управління ДВС області разом із обласними представництвами Держпраці та Центру зайнятості провели міжвідомчу нараду.

Спеціалісти державних органів влади обговорили план проведення спільних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці, вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками, зокрема, особами, які мають майнові зобов’язання за рішеннями суду, у тому числі заборгованість зі сплати аліментів.

Якщо боржник заявляє, що не має роботи, то в цьому йому допоможуть спеціалісти Центру зайнятості. Дізнатись про наявні вакансії можна буде не лише на сайті Центру зайнятості, а й у державних виконавців.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину