Pik
Сьогодні, 22 Октября 2020
27.02.2019
627
0

Необхідно регламентувати терміни перебування на виборних посадах - Путілов

Необхідно регламентувати терміни перебування на виборних посадах - Путілов

На слуху тема виборів, що цілком зрозуміло, вже через місяць українці віддадуть свої голоси за кандидатів в Президенти, потім будуть парламентські і місцеві вибори. При цьому не секрет, що багато людей давно розчарувалися в політиках. Андрій Путілов бачить проблему в пострадянському синдромі монополізації влади, у відсутності чіткої регламентації кількості можливих каденцій для всіх обраних посад.

"Вважаю, що в законодавство про вибори потрібно вносити істотні зміни. У нас політична система побудована на монополізації влади, такий, знаєте, пострадянський синдром, - говорить Андрій Путілов. - Потрібно чітко регламентувати - два терміни може бути Президент України, два терміни - депутат, як Верховної Ради, так і місцевої ради, два терміни - мер міста.

Якщо ми говоримо про каденції 4-5 років, двох таких періодів цілком достатньо для обраної посади для реалізації своєї програми. Наприклад, як в тій же Польщі ректора університету обирають не більше двох разів. Чому б не запровадити подібну практику у нас - як в освіті, так і в політиці?

Повинно бути оновлення крові і це абсолютно правильно, інакше йде монополізація, застій в процесах розвитку. Хочемо ми того чи ні, але з новими людьми приходять і зміни, їх не потрібно боятися, зміни - двигун прогресу".

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину