Pik
Сьогодні, 09 серпень 2020
16.05.2020
782
0

Нелегального мігранта, який звільнився за крадіжки на Херсонщині, видворять за межі території України

Нелегального мігранта, який звільнився за крадіжки на Херсонщині, видворять за межі території України

Працівники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП спільно з Управлінням карного розшуку та міграційною службою постійно вживають заходи по встановленню правових підстав перебування іноземців на території України. А також контролюють законність перебування тих іноземців, які звільняються або уже звільнилися з місць позбавлення волі.

Нещодавно з виправної колонії на Херсонщині звільнився громадянин Узбекистану, який 3 роки відбував покарання за крадіжки. У чоловіка закінчилася дія тимчасової посвідки на перебування в Україні, тож, на території держави він знаходиться незаконно. Щоб попередити вчинення ним злочинів, працівники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП зустріли чоловіка біля колонії та доставили його до міграційної служби для складання протоколу про адміністративне затримання з метою забезпечення видворення чоловіка за межі території України.

Поліцейські спільно з міграційниками етапували раніше судимого до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства у Миколаївській області. Там він знаходитиметься до часу примусово видворення за межі України із забороною в’їзду.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину