Pik
Сьогодні, 21 Березня 2019
22.03.2018
1415
1

Нелегальні перевезення на Крим: ОЗУ, що координуються спецслужбами окупанта

Нелегальні перевезення на Крим: ОЗУ, що координуються спецслужбами окупанта

У Генічеському районі Херсонської області  нелегальними перевезеннями у Крим займаються  незаконні угрупування, що координуються спецслужбами окупанта.

Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук перший заступник Постійного Представника Президента України в АРК Ізет Гданов, передає ПІК

«У багатьох сферах, у тому числі в транспортній, сформувалися незаконні угрупування, які координуються спецслужбами окупанта», - написав Гданов.

За його словами, у Новоолексіївці, нелегальні перевізники, близько 50-60 чоловік чинили фізичний спротив органам державної влади.

«Сьогодні у Новоолексіївці усі наявні у Генічеському районі органи державної влади розписалися у спільній та одностайній, наполегливій позиції, що полягає у категоричній відсутності бажання впорядкувати автомобільні перевезення до КПВВ. Не те щоб я про це не знав раніше, просто для публічних заяв та доповідей про те, що цим районом керує ОЗУ (організоване злочинне угрупування - ред.) був необхідний неспростовний фактаж. Наразі належне правове реагування нарешті починається, воно буде невідворотнім. Хоча, на жаль, не прямо завтра», - написав також у пості на Фейсбук Постійний Представник Президента України в АРК Борис Бабін.

«Зараз пройшов мітинг нелегальних таксистів у Генічеську, теза проста - податків платити принципово не будемо, влада місцева з нами нормально співіснує, не заважайте нам плідно працювати, легальні автобуси на КПВВ не пустимо», - повідомив Борис Бабін.

Фото зі сторінки у Фейсбук Бориса Бабіна

Новини по темі

 

Коментарі

Владимир, 22.03.2018
Изет Гданов-один из самых смелых и добросовестных политиков. Дай тебе Бог здоровья и политических полномочий.

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину