Pik
Сьогодні, 23 Октября 2020
04.06.2019
1118
0

Негода вплинула на ціну херсонської полуниці

Негода вплинула на ціну херсонської полуниці

Ще тиждень тому в Херсонській області очікували на високий врожай полуниці, вирощуванням якої славляться місцеві господарства та фермери. На ринках та торгівельних точках її можна було придбати за ціною в 20-25 гривень за кілограм. Натомість зливи, що пройшли днями півднем країни, не дали змоги повністю визріти сезонній ягоді, повідомляє «Урядовий кур’єр».

Полуниця почала гнити та псуватися, що відразу позначилося на її ціні. Сьогодні в Херсоні та Миколаєві за кілограм суниці садової просять 35-45 гривень. Нижче середнього очікується і врожай вишні та черешні, у зв’язку із весняними заморозками та дощами в період цвітіння фруктових дерев. Вартість черешні в південних областях становить від 35 до 45 гривень за кілограм.

Як повідомили в Департаменті агропромислового розвитку Херсонської облдержадміністрації, нижчим за торішній очікується і врожай яблук. Всього в Херсонській області нині налічується 7,8 тисяч гектарів плодових культур в плодоносному віці. З них найбільшу площу промислових насаджень складають яблуневі сади – 2,7 тисячі гектарів, черешні вирощують на площі в одну тисячу гектарів. 

 

Олена ІВАШКО

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину