Pik
Сьогодні, 26 Февраля 2021
09.10.2017
790
0

Недитячі пристрасті навколо театру ляльок у Херсоні

Недитячі пристрасті навколо театру ляльок у Херсоні

У Херсонському академічному обласному театрі ляльок з’явився виконуючий обов’язки Віктор Гаврилюк – оскільки керівника театру Віктора Морозова голова облради Владислав Мангер відсторонив своїм розпорядженням, передає ПІК

В облраді профільне управління ОДА навіть  не поставили до відома

Про цю ситуацію начальник управління культури ОДА Світлана Думинська дізналася … з повідомлень у ЗМІ.

Зокрема, матеріал «Херсонська облрада. Одним – відсторонення та переслідування. Своїм – посади?» опублікував сайт «Новамедіа», також блогер Тарас Бузак присвятив цій темі свій пост у соцмережі «Фейсбук».

Власне Світлана Думинська прокоментувала під одним з таких постів ситуацію з призначеннями у театрі.

«Дивно, відбуваються ТАКІ ПОДІІ- відсторонюють директора, а управління культури навіть до відома не ставлять! А навіщо? від журналістів дізнаємось, що в театрі інший директор... А той, справжній, працюючий за контрактом мабуть теж не знає, що відсторонений. Та він взагалі знаходиться в лікарні, після того, як йому тиждень «спортивний пресинг» влаштовували, погрожуючи «браслети надіти», - написала Думинська.

А судді хто – у складі комісії представників опозиції нема

«6 жовтня голова облради підписав розпорядження про проведення службового розслідування (як поліція та прокуратура. Не перевірку, а розслідування!!!) стосовно посадових осіб театру ляльок. Цим же розпорядженням було відсторонено від посади директора театру В. Морозова. Дуже цікава ситуація: цим розпорядженням вже визначено, що саме директор театру завдав значної матеріальної шкоди (без рішення суду. А що нам Конституція України, в якій зазначена позиція щодо презумпції невиновності?)» - пише «Новамедіа».

У публікації вказується – «було затверджено склад комісії, яка буде проводити це службове розслідування (На офіційному сайті облради склад цієї комісії відсутній).

«В той же день голова облради видав розпорядження про призначення виконуючого обов’язки КЗ «Херсонський академічний обласний театр ляльок». Хто став цим щасливчиком? Зрозуміло - член Батьківщини, вірний соратник Ю Одарченка… Ось так, все прогнозовано та банально!! Як там римляни казали: Друзям все, ворогам - закон!!!» - йдеться у публікації.

Цікаво, що у складі комісії, яка проводить службове розслідування,  нема фахівців профільного управління ОДА.

«Жодного разу нас не запросили, навіть не сказали, що створена така комісія  і висновків ми не бачили. Ми не розуміємо взагалі – чому призначили таке розслідування і на підставі чого відсторонили Морозова. До нас навіть не зайшов документ по якому призначена інша людина», - прокоментувала ПІК Світлана Думинська.

Також у публікації   «Новамедіа» відзначається – 26 вересня голова облради видав розпорядження про створення робочої групи з вивчення стану виконання будівельних робіт у театрі ляльок.

У її  складі – депутати облради з оточення Владислава Мангера (вже сумновідомий Володимир Шадрін, новопризначений радник, а раніше керівник підприємства – автоперевізника Оксана Булахова і Роман Педченко, який теж має за що дякувати голові облради). Ще у складі робочої групи – працівники апарату облради, тобто люди, які напряму залежать від волі голови облради.

Читайте також: Що встиг Мангер за рік роботи 

Журналіст помітив чіткий партійний слід

«Ще вчора В. Морозов влаштовував усіх. Йому вручали нагороди, подяки та грамоти, а тут бац… і відсторонили. Аеропорт, тепер театр ляльок - це вже тенденція.  Чекаю я коли почнуть волати про те, що таким чином порядок наводять. І повірив би я, коли б не відчував чіткого партійного сліду, та не бачив за цими фактами спроби банального перерозподілення потоків та «вушки» БЮТ…», - написав автор публікації.

Під постом Тараса Бузака у коментаря користувачі відразу почали цікавитися – власне, а чи є досвід роботи у Віктора Гаврилюка у театрі, чи достатньо він компетентний.

Депутат міської ради - батьківщинівець Станіслав Трошин пояснив у своєму коментарі: у новопризначеного виконуючого обов’язки директора лялькового театру - більше 15 років керівної роботи у трьох театрах. «Ніжин, Коломия, Чернігів. Це не рахуючи що і в цьому (театрі ляльок) він працював», - пише Трошин.

Сам Віктор Гаврилюк подякував всім  за увагу до своєї особи.

«Особлива подяка Стасу Трощину за вичерпні роз'яснення. Дійсно, перший раз очолив професійний театр в 25 років і з того часу набув добрий досвід в царині театрального менеджменту. А кому цікаво поспілкуватись, заходьте в театр і дітей та внуків приводьте на вистави», - повідомив він. Він також повідомив: «Працював я на повну ставку директором-розпорядником (обласного театру ляльок – ред.), зав. художньо-постановчою частиною. Наказ № 16 від12.02.2015 року».

У свою чергу, користувач Alexandra Hurianova - Parnyuk відзначила: «директор-розпорядник в театрі ляльок із штатом приблизно 56 чоловік - це взагалі зайва посада,і всі,хто знає театральну систему і систему призначення зам директорів в невеликих колективах це знають».

Вона також звернула увагу на ще одне важливе для театру питання: «І взагалі з приводу всієї ситуації з театром ляльок - у Морозова В.О.в кінці цього року мав закінчитись контракт,а це значить,що за новим законом ОДА та театр повинні були вже оголосити прийом заявок на відкритий конкурс на заміщення посади директора в ХАОТЛ. Щось не бачу оголошень! Чи конкурсна основа чомусь торкається лише артистів? Де ж Ваша,так звана правда, панове?».

За інформацією ПІК, контракт з Морозовим закінчується у листопаді місяці. Проте відстороненого директора театру про закінчення контракту  не попередили, що означало пролонгування контракту. 

Сергій Морозов

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину