Pik
Сьогодні, 05 Червеня 2020
09.09.2016
253
0

Не всі були задоволені злагодженою роботою в обласній раді - Путілов

Не всі були задоволені злагодженою роботою в обласній раді - Путілов

На сьогоднішньому брифінгу голова Херсонської обласної ради Андрій Путілов підкреслив, що з самого початку робив все для того, щоб об'єднати демократичні сили в обласній раді. І до сьогоднішнього дня ситуація була більш-менш рівною.

«По-перше, я не допускаю корупції. У нас чітко на сесію виносяться питання економічного, соціального характеру, спрямовані на розвиток Херсонщини. І коли деякі займалися політиканством, я намагався всіх заспокоїти. Нагадував, що нас люди вибрали, перш за все, для вирішення соціально-економічних питань області», - каже Путілов.

Він зазначає, що не всі були задоволені злагодженою роботою в обласній раді.

«Я розумію, що багато чиновників в Києві не задоволені, що ми сидимо в залі і так спокійно працюємо. Багато, з тих, хто сидить зі мною на одному поверсі також незадоволений, що я не дозволяю грабувати Херсонську область. І саме вони, на жаль, намагаються запустити корупцію. Саме вони приходили до мене в кабінет і говорили, що депутати, які обралися , повинні щось заробляти. Я сказав, що якщо таке станеться, я покину крісло голови облради. Депутатів обрали для того, щоб вони захищали інтереси мешканців Херсонщини, допомагали інвесторам, створювали робочі місця і робили наш регіон процвітаючим краєм.

І ті депутати, які сьогодні є ораторами «ГКЧП» - це саме ті люди, які хочуть принести корупцію в цю будівлю. Ми цього не допустимо», - каже Путілов.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину