Pik
Сьогодні, 10 Июля 2020
03.10.2017
496
0

Не всі ОСББ підписали паспорти на приймання тепла з Херсонською ТЕЦ

Не всі ОСББ підписали паспорти на приймання тепла з Херсонською ТЕЦ

Голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв заявив про те, що є проблема у відносинах між ОСББ і теплогенеруючими  підприємствами. 

Про це голова ОДА повідомив на брифінгу 3 жовтня після колегії ОДА, передає ПІК.

«Хочу через вас, через журналістів звернутися з проханням, щоб проводити роз’яснювальну роботу, щодо відносин між ОСББ і теплогенеруючими організаціями», - відзначив Гордєєв.

"По  Херсонтеплоенерго майже 100% ОСББ підписали паспорти на приймання тепла і готові технічно це зробити. На жаль, по Херсонській ТЕЦ – це близько 70%", - повідомив голова ОДА.

Читайте також: Андрій Гордєєв: Єдина проблема – Херсонська ТЕЦ

«Часто голови правлінь (ОСББ – ред.) кажуть про те, що вони будуть приймати тепло тоді, коли вони захочуть. Ми зобов’язали штаб міський, щоб вони кожне ОСББ розглянули і повідомили всім мешканцям про такі рішення правлінь ОСББ. Тому що минулий рік нам показав, що деякі голови ОСББ відмовлялися від прийому теплоносія, ставили собі якісь завдання внутрішньо сформовані, що вони хочуть з 1 листопада приймати, чи з 2 –го чи з 3 -го, у результаті цього мешканці будинків піднімали ґвалт, що тепла нема, а насправді тепло було під будинком, просто що керівництво ОСББ його не пускало в дім», - відзначив голова ОДА.

Тому важливо пояснювати мешканцям будинків, що наразі  це питання залежить саме від керівництва ОСББ. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину