Pik
Сьогодні, 29 Октября 2020
22.06.2019
1383
0

Названо херсонських кандидатів у нардепи від "Слуги народу"

Названо херсонських кандидатів у нардепи від "Слуги народу"

Політична партія "Слуга народу" оприлюднила список кандидатів в одномандатних округах Херсонської області. Про це йдеться на сторінці партії у Фейсбук, повідомляє ПІК.

Список кандидатів-мажоритарщиків:

Округ № 182 – Павліш Павло Васильович
Закінчив Херсонський державний аграрний університет за спеціальністю «Менеджмент організацій», а також Одеську національну юридичну академію за спеціальністю «Правознавство». Старший викладач в Херсонському державному аграрному університеті. Директор юридичної фірми. 

Округ № 183 – Вагнєр Вікторія Олександрівна
Закінчила Херсонське базове медичне училище за фахом фельдшер-акушер, також Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна за спеціальністю «Лікувальна справа» та інтернатуру за спеціальністю «Акушерство та гінекологія» на базі Комунального закладу «Міська клінічна лікарня ім. О.С. Лучанського». Здобуває освіту в Херсонському національному технічному університеті на факультеті «Публічне управління та адміністрування». Головний лікар у комунальному закладі «Обласна лікарня відновного лікування» Херсонської обласної ради. 

Округ № 184 – Репілевський Данило Едуардович
Закінчив Херсонський державний аграрний університет і отримав ступінь магістра зі спеціальності «Облік і аудит», факультет «Інститут післядипломної освіти та дорадництва ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет», кваліфікація – вчений агроном. Отримав кваліфікацію економіста-міжнародника у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Директор аграрного підприємства. 

Округ № 185 – Іванов Володимир Ілліч
Здобув вищу освіту у Херсонському державному аграрному університеті за спеціальністю – «Інженер-будівельник». Директор з виробництва на аграрному підприємстві. 

Округ № 186 – Ковальов Олексій Іванович
Закінчив Національний університет «Одеська юридична академія» за спеціальністю «Правознавство». Засновник та директор аграрного підприємства.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину