Pik
Сьогодні, 20 Січня 2021
20.09.2018
2181
0

Навколо Херсонської ТЕЦ напередодні опалювального сезону розгорнулась битва - ЗМІ

Навколо Херсонської ТЕЦ напередодні опалювального сезону розгорнулась битва - ЗМІ

За крісло керівника, здавалось би безперспективної, Херсонської ТЕЦ, яку ніяк не можуть продати, розгорнулась справжня битва, яка, як пише видання newscity, може призвести до того, що половина  Херсона взимку буде без опалення. 

Як повідомляє видання newscity, Наглядова рада підприємства Богдану Педченку контракт не продовжила, а на його місце, за рекомендацією Херсонської обласної державної адміністрації, призначений виконуючим обов'язки директора ТЕЦ Віктор Судак.

Віктор Судак привіз в територіальне управління юстиції у Херсоні відповідні документи про своє призначення, зокрема, «контракт, відповідно до якого він легітимний в.о. директора ТЕЦ». Проте, як пише видання, документ, який здав новопризначений керівник ТЕЦ «згубився в надрах бюрократичної машини Міністерства юстиції», а Богдан Педченко «відмовився пускати законного в.о. директора на посаду, з якої його звільнили».

Вікторо Судак викликав поліцію, оскільки його на підприємство не пропустили, проте «представники Педченка демонструють роздруківку з сайту міністерства юстиції, де в реєстрі ще числиться директором Богдан Педченко і кажуть про те, що нікого не пустять, посилаючись на держреєстри».

Як пише newscity, «через те, що колишній директор не хоче віддавати повноваження новому і бігає по кабінетах, домовляється про затягування процесу становлення нового в.о директора, Херсонська ТЕЦ не може провести реструктуризацію боргів і укласти договір про постачання палива на підприємство».

Видання цитує Віктора Судака, який стверджує: «У Херсоні ніхто до зими не готується, в інших областях вже всі директори подали необхідні документи на реструктуризацію боргу та проекти на погодження, а я не маю ніякої можливості це зробити. Потім, коли вже почнуться холоди, опалення не буде, Педченко нарешті пустить мене на роботу і буде говорити, що через мене немає тепла в місті, я ж в.о. директора. І звичайно в очах необізнаних це так і буде виглядати».

 Нагадаємо, Херсонську ТЕЦ виключили зі списку на приватизацію у 2018 році. У 2017 році  ТЕЦ розпочала опалювальний сезон 31 жовтня

 Читайте також: 

 Херсонська ТЕЦ нікому не потрібна?

Херсонська ТЕЦ латає дірки

 ОДА незадоволені керівництвом Херсонської ТЕЦ

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину