Pik
Сьогодні, 16 Вересня 2019
02.08.2016
415
0

Національний природний парк «Нижньодніпровський» відстояли у суді

Національний природний парк «Нижньодніпровський» відстояли у суді

Як повідомив директор Департаменту екології та природних ресурсів ОДА Юрій Попутько, своїм вчорашнім рішенням Вищий адміністративний суд України підтвердив правомірність створення національного природного парку «Нижньодніпровський», повідомляє у фейсбук Херсонська обласна рада. 

«Ми готували та передали всі матеріали для Міністерства екології та природних ресурсів, яке разом з Адміністрацією Президента та Генпрокуратурою відстоювало у суді Національний природний парк», - прокоментував Юрій Попутько.

Нагадаємо, питання збереження унікальних Нижньодніпровських плавнів екологи та громадськість турбувало понад 100 років. Безпосередньо роботу зі створення парку розпочали ще у 2007 році, проте лише у 2014, коли в ОДА прийшла нова команда на чолі з Андрієм Путіловим, який нині є головою обласної ради, був зроблено такий значний крок вперед. Спільно працювали обласна влада, екологічні організації, народні депутати Андрій Гордєєв (тепер - голова ОДА), Сергій Хлань, Олександр Співаковський, які перебороли мисливське лобі.

«Мисливське лобі роками гальмувало створення парку, намагається перешкодити громаді і зараз. Воно хоче й надалі залишатися господарями на території мисливських угідь, які увійшли у межі парку. Рішення Вищого адміністративного суду України є справедливим та важливим для Херсонщини. Зусилля громади, що працювала над тим, щоб реалізувати цей проект, були підтримані Президентом України, який 24 листопада 2015 року підписав Указ №657 про створення національного парку. Тепер парк «Нижньодніпровський» відстояли у Вищому адміністративному суді України. Ми будемо й далі працювати над тим, щоб цей проект розвивався», - прокоментував Херсонської голова обласної ради Андрій Путілов.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину