Pik
Сьогодні, 12 серпень 2020
26.09.2019
1055
0

НАТО надає допомогу військовослужбовцям Херсонського гарнізону

НАТО надає допомогу військовослужбовцям Херсонського гарнізону

За підтримки офісу НАТО в Україні в м. Херсоні відбулась урочиста церемонія відкриття чергових курсів для перенавчання військовослужбовців звільнених (або запланованих до звільнення) в запас,- передає ПІК.

У такій важливій для регіону події взяли участь представники органів місцевої влади, командування Херсонського гарнізону та громадські організації.

Як повідомили в прес-центрі ГО «Ліга офіцерів», курси триватимуть упродовж трьох місяців за напрямом програмної підготовки “Судноводіння маломірних суден” та зможуть відкрити шлях для успішної соціалізації двадцяти двом військовослужбовцям.

Коментуючи переваги програми цей програми, представник навчального центру ПП «Морський консалтинговий центр», Катерина Сергеєва підкреслила практичне застосування програми: “Під час вибору спеціалізації для майбутньої перепідготовки колишніх військовослужбовців була вдало врахована специфіка регіону, яка потребує фахівців морської справи, адже на Херсонщині існує багато підприємств, установ та фірм, які працюють у сфері морських та річних перевезень. Саме тому в практичній реалізації цього проекту зацікавлені усі сторони: зі свого боку ми можемо дати місцевій владі і бізнесу кваліфікований персонал, який раніше проходив службу в Збройних Силах України, а вони - гідну високооплачувану роботу колишнім військовослужбовцям”. “Окрім того, може скластися й так, що дехто з випускників у майбутньому отримає ліцензію й відкриє власний бізнес із надання відповідних послуг, що відповідно сприятиме економічному розвитку регіону” - додав представник навчального центру.

Щодо безпосереднього змісту навчальних програм, то вони спрямовані на отримання слухачами корисної для нової професії інформації. Насамперед це стосується предметів, пов’язаних з практичними механізмами створення власної справи, поглибленням знань законодавства, опануванням англійської термінології морської справи, умінням застосовувати комп’ютерні навички під час роботи за напрямом діяльності тощо. Слід також зазначити, що уся програма для слухачів побудована таким чином, що набуті під час навчань теоретичні знання будуть протягом останніх двох тижнів перевірені та підкріплені обов’язковими практичними заняттями.


Нагадаємо, що мета Програми - підтримка України в питаннях соціальної адаптації кадрових військовослужбовців.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину