Pik
Сьогодні, 19 Июля 2018
02.12.2017
324
0

Наступного року на Херсонщині планують створити 17 молочних сімейних ферм

Наступного року на Херсонщині планують створити 17 молочних сімейних ферм

У 2018 році Херсонська область планує збільшити виробництва тваринницької продукції. Зокрема, за рахунок збільшення поголів’я птиці на 10% (440,3 тис. голів) птахогосподарством «Червоний прапор», а також впровадження інвестиційного проекту на реконструкцію приміщення на 1,2 тис. голів свиней товариством «Воронцовське».

Про це повідомляє видання AgroTimes з посиланням на директора департаменту агропромислового розвитку Херсонської облдержадміністрації  Олександра Паливоду, передає ПІК.

Він зазначив, що наступного року в рамках державної програми підтримки тваринництва виділяється 2 млрд грн на будівництво й реконструкцію тваринницьких комплексів, а також 300 млн грн – на покращення поголів’я у м’ясному, молочному скотарстві та свинарстві. 

Департамент агропромислового розвитку опрацював і підготовив 64 об’єкти, вільних під забудову чи реконструкцію, для створення тваринницьких приміщень загальною площею 5,07 тис. га. 

Крім цього, спільно з переробним підприємством «Данон» та проектами міжнародної грантової допомоги розробляється програма створення мережі молочних сімейних ферм та кооперативів. 

Читайте також: На Херсонщині відкрилася інноваційна сімейна ферма

Наступного року, за словами Олександра Паливоди, на Херсонщині планується створити 17 сімейних молочних ферм, у тому числі з залученням коштів з обласного бюджету. 

Також в області діє програма «Власний дім», нагадав голова агродепартаменту, за рахунок якої населення отримує допомогу для придбання в середньому 100 корів щорічно. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину