Pik
Сьогодні, 25 Февраля 2021
03.09.2017
780
0

В Іванівському районі поголів'я свиней зменшилось майже на третину

Наслідки африканської чуми свиней на Херсонщині

В Іванівському районі Херсонщини, де у січні 2017 року було зафіксовано перший в області спалах захворювання на африканську чуму свиней (АЧС), поголів'я свиней за першу половину 2017 року зменшилось майже на третину.

Про це поінформував сайт новин Іванівського району "Степ Ньюз", з посиланням на інформацію, оприлюднену на засіданні колегії Іванівської райдержадміністрації, передає ПІК.

" Члени колегії розглянули два питання — про соціально-економічний розвиток Іванівського району у першій половині 2017 року та про підготовку навчальних закладів району до нового навчального року. По першому питанню доповіла начальник управління економічного, агропромислового розвитку та інфраструктури районної державної адміністрації Наталя Романенко... Станом на перше липня 2017 року в господарствах (району - ред.) всіх форм власності зменшилася чисельність продуктивної худоби по всім видам у порівнянні з минулим роком... Поголів'я свиней зменшилося на 30,9%", повідомляє видання.

За словами Романенко, таке істотне зменшення поголів'я свиней "пов'язане з виявленням і ліквідацією в районі африканської чуми (свиней - ред.)".

Нагадаємо, на Херсонщині 20 січня 2017 року через захворювання у приватному господарстві в смт Іванівка свиней на африканську чуму було введено карантин в смт Іванівка та с. Шотівка Іванівського району. Згодом випадки захворювання свиней на АЧС було зафіксовано на Херсонщині також в Олешківському, Голопристанському, Білозерському, Високопільському та Нововоронцовському районах.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину