Pik
Сьогодні, 28 Февраля 2021
31.08.2017
939
0

Наскільки готові навчальні заклади Херсонщини до опалювального сезону

Наскільки готові навчальні заклади Херсонщини до опалювального сезону

Готовність навчальних закладів Херсонщини до опалювального сезону становить 85%. Проте, на 65 об’єктах, які отримали державну субвенцію на соціально-економічний розвиток, тривають ремонтні роботи, пов’язані з оновленням опалювальних систем, котельного обладнання, заміни вікон.

Про це повідомляє прес-служба ОДА з посиланням на начальника управління освіти і науки ОДА Євгена Криницького, передає ПІК.

Також Євген Криницький  повідомив, що за оперативними даними в цілому по області завершено капітальні ремонти на 102 об’єктах із 161 запланованих, реконструйовано 5 із 7 запланованих. 

Всього на проведення ремонтних робіт та підготовку освітніх закладів до 2017/18 навчального року з бюджетів різних рівнів залучено близько 78,0 млн грн, а це з державного бюджету – 53,723 млн грн, з місцевих – 25,0 млн грн.

За словами Криницького, станом на 15 серпня 2017 року в загальноосвітніх навчальних закладах області в наявності 4115 тони умовного палива. До кінця поточного року забезпечені паливом навчальні заклади Бериславського, Великоолександрівського, Високопільського, Генічеського, Горностаївського, Каланчацького, Каховського, Новотроїцького, Скадовського районів, Каланчацької та Зеленопідської ОТГ. Відсоток забезпечення умовним паливом у зазначених районах до кінця року складає від 80%.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину