Pik
Сьогодні, 18 серпень 2018
28.02.2018
614
0

Ловись, рибка: Нардепи від Херсонщини просять звільнити Артющика

Ловись, рибка: Нардепи від Херсонщини просять звільнити Артющика

Нардепи від Херсонщини звернулися до в.о.міністра аграрної політики та продовольства щодо звільнення начальника управління охорони, використання та відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Херсонській області Богдана Артющика.

Про це повідомив у Фейсбук народний депутат України Сергій Хлань, передає ПІК.

У зверненні нагадують, що раніше Херсонська обласна рада своїм рішенням визнала роботу Богдана Артющика незадовільною. Відповідне звернення про звільнення його з роботи було направлене у Мінагрополітики, проте Артющик досі очолює управління.

Читайте також: Фата-моргана Рибного патруля на Херсонщині

«Активісти скаржаться що Управління не реагує на факти браконьєрства, не притягує до відповідальності порушників, а навпаки – надає їм допомогу у випадку затримання їх громадськістю», - написали депутати.

Під постом обговорюють звернення нардепів. Одні учасники обговорення висловлюють підтримку зверненню, інші скептично оцінюють його і впевнені, що все залишиться, як і було. 

«Щось мені нагадує: «Дід бив, бив – не розбив. Баба била, бил – не розбила», написав у коментарі Ігор Гусак. 

Анатолій Джурмій пише, що нардепи від Херсонщини дотримались своєї обіцянки. Проте він звернув увагу, що під документом не стоїть підпис нардепа Паламарчука. На запитання, чи підписав звернення Юрій Одарченко, Сергій Хлань у коментарі пояснив: «Сказав, що напише окреме звернення».

1_1

2_1

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину