Pik
Сьогодні, 23 Октября 2018
28.09.2018
307
0

Нардепи від Херсонщини: про телезірок, бокс та закритість

Нардепи від Херсонщини: про телезірок, бокс та закритість

Моніторинг активності 5 народних депутатів від Херсонщини у межах одномандатних округів свідчить, хто працював активно на округах, хто віддає перевагу медійності, а хто особливо не світився. 

Читайте також: Як голосують нардепи від Херсонщини: Одарченко - "проти", а Співаковський - "за"

Про це свідчать дані моніторингу, проведеного протягом 3 місяців (березень-травень 2018 року) Громадянською мережею ОПОРА, що були оприлюднені у прес-клубі «Новий день», передає ПІК.

Стабільно активні Хлань та Співаковський

Серед  5 херсонських народних депутатів стабільно активними є Олександр Співаковський та Сергій Хлань. Вони відвідують округ, епізодично проводять прийом виборців, беруть участь у заходах та роботі органів місцевого самоврядування та виконавчої влади.

Співаковський, після того, як обійняв посаду ректора ХДУ, став частіше відвідувати округ та виш з метою виконання своїх обов’язків освітянина, але це вплинуло на відсутність нардепа в дні відведені для роботи в комітетах, комісіях і фракціях.

Наприклад, за допомогою публікацій в Фейсбук та моніторингу ЗМІ, було виявлено, що 7 березня проводив зустрічі в університеті та вітав жінок з «8 березня» в ОДА; 8 травня О. Співаковський прочитав для своїх студентів, магістрантів лекцію «Управління ІТ», а 25 квітня був присутнім в ХДУ на Всеукраїнському освітньому форумі «Нова українська школа – діалог з В. О. Сухомлинським», - все це дні відведені для роботи в комітетах, комісіях і фракціях.

Читайте також: Хто найбільший прогульник з нардепів від Херсонщини 

У нардепа окрім приймальні в м. Херсон, також активна online-приймальня в Фейсбук. У дні відведені для роботи з виборцями стабільно відвідує округ Сергій Хлань та звітує про це на своїй сторінці в Фейсбук. Здебільшого до його активності в окрузі можна віднести зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування, виборцями та участь в офіційних заходах, також активно працює приймальня нардепа в Каховці.

Вінник – телезірка, а що з приймальнями?

Іван Вінник медійна особа на рівні національного телебачення, часто приймає участь в телеефірах, наприклад, як на телеканалі «122 Україна». Але якщо говорити про активність на рівні округу, то ситуація з присутністю депутата зовсім інакша.

Під час попереднього моніторингу приймальня нардепа знаходилась в м. Нова Каховка і працювала раз на тиждень. Під час проміжного моніторингу 2018 року контактна особа та помічник нардепа Валерій Брусенський повідомив, що на даний момент приймальня не працює, є лише приймальня в Києві. З виборцями комунікують за допомогою особистих зустрічей, наприклад, депутат приїздить у село, і тоді громадяни мають можливість звернутись до нього за допомогою. З іншого боку, під час моніторингу ми не спостерігали високої активності нардепа в окрузі.

Одарченко не часто з’являвся на окрузі, але прийшов на бокс

У Юрія Одарченка працює дві приймальні – в м. Херсон та смт Білозерка, але сам депутат протягом моніторингового періоду не часто з’являвся на окрузі. З публічних заходів представники Громадянська мережа ОПОРА зафіксували тільки одну активність нардепа – 11 квітня участь в урочистому відкритті XIII Міжнародного турніру з боксу.

Читайте також: З нардепів від Херсонщини найменш плідно творив закони Одарченко

Негой – найнепублічніший нардеп

Федір Негой є найнепублічнішим межоритарником Херсонщини, як у медіапросторі, соціальних мережах, так і в контексті прямої комунікації з виборцями. Хоча у нардепа і працюють приймальні, але ОПОРА під час несподіваного візиту не виявила помічників депутата в часи прийому громадян в м. Олешки.

У Херсонській області моніторинг здійснювався по  5 депутатам, які були обрані за одномандатними округами - Олександр Володимирович Співаковський (182 округ), Юрій Віталійович Одарченко (183 округ), Іван Юлійович Вінник (184 округ), Сергій Володимирович Хлань (185 округ), Федір Федорович Негой (186 округ). 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину