Pik
Сьогодні, 17 Февраля 2019
16.07.2018
523
0

Нардепам у Херсоні показали бункер, де встанолять лінійний прискорювач

Нардепам у Херсоні показали бункер, де встанолять лінійний прискорювач

Голова Бюджетного комітету Верховної Ради України Андрій Павелко запевнив, що комітет підтримає питання виділення коштів на придбання сучасного обладнання для Херсонського обласного онкологічного диспансеру.

Про це він сказав під час виїзної наради у Херсоні, передає ПІК з посиланням на прес-службу ОДА.

«Сьогодні ми перейдемо до вирішення проблем онкодиспансеру. Хочу зазначити, що Комітет з питань бюджету буде підтримувати дане питання», - сказав голова комітету.

Головний лікар онкодиспансеру Ірина Сокур продемонструвала парламентарям кабінети рентгентерарапії та бункери, в якому планують встановити лінійний прискорювач - надсучасне обладнання, яке вкрай необхідне для боротьби з раком.

Протягом останніх двох років Херсонська область за рівнем онкологічної захворюваності займає третє місце в Україні. Майже 3% населення регіону знаходиться на обліку з діагнозом рак. Щороку близько 4500 мешканцям області встановлюється онкологічний діагноз, кожний другий з яких потребує проведення променевої терапії.

На необхідності оновлення матеріально-технічної бази акцентував увагу і директор Департаменту охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації Віктор Короленко: «З лінійним прискорювачем ми зможемо приймати 600 пацієнтів на день. Подібний апарат є лише у клінічній лікарні «Феофанія». На обладнання потрібно 304 млн, але з дохідною частиною обласного бюджету у 52 млн грн, це непосильна сума. Нам важлива підтримка зі сторони Комітету Верховної Ради України з питань бюджету».

 Читайте також:

Для Херсонського онкодиспансеру придбають обладнання за 12 млн

Херсонський онкодиспансер єдиний в Україні працює з обладнанням минулого століття

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину