Pik
Сьогодні, 25 Травня 2018
12.10.2017
119
0

Нардеп Співаковський розповів про прикру помилку на мільйони

Нардеп Співаковський розповів про прикру помилку на мільйони

Народний депутат Олександр Співаковський пояснив,  що саме завадило надходженню в область коштів на компенсацію витрат по субсидіям перед ОСББ.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук, передає ПІК.

«Намагався розібратися, що ж саме завадило надходженню в область коштів на компенсацію витрат по субсидіям перед ОСББ. Як виявилося, сталася прикра помилка у розрахунках, через що Херсонській області було затверджено занижену суму відшкодування «живими коштами».

Ще влітку, як народний депутат, я звертався до Кабінету Міністрів України з вимогою усунути зазначену проблему. Та перерозподіл субвенції відбувся лише наприкінці серпня. Тоді ж необхідні кошти були надані Херсонській області, однак спочатку - лише «на бумазі», оскільки саме рішення після погодження набрало законної сили тільки у вересні», - написав нардеп.

Читайте також: Представники ОСМД перекрили дорогу на проспекті Ушакова

Водночас, згідно процедури, Департамент фінансів Херсонської ОДА та Херсонське обласне казначейство у серпні звернулось до Міністерства фінансів з листом щодо компенсації «живими коштами» у сумі лише 640 тис. гривень, які були на той час затверджені КМУ. Через це ОСББ й отримали у вересні з держбюджету ті мінімальні суми, які покривають лише 3% від загальної заборгованості.

Читайте також Херсонським ОСББ заборгували мільйони

«У вересні обласний Департамент фінансів та казначейство надіслали до Мінфіну запит вже на виправлену суму компенсації, а саме — на 31 млн. 622 тис. гривень. До 25 жовтня 2017 року ці кошти, як запевнили в Уряді, будуть перераховані з державного бюджету до Херсонської області для 100% розрахунку. Однак зі свого боку докладаю всі зусилля задля того, щоб гроші надійшли якомога скоріше, адже розумію, наскільки потрібні вони зараз ОСББ для підготовки до зими», - написав нардеп.

Як повідомляла ОДА, вже 25 жовтня з Міністерства фінансів України в область надійдуть кошти, необхідні для погашення заборгованості держави за субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг у розмірі 17,2 млн грн. Це достатня сума для повного розрахування із заборгованістю, яка виникла на 1 жовтня з початку 2017 року. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
446
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
513
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину