Pik
Сьогодні, 11 Грудня 2018
12.10.2017
194
0

Нардеп Співаковський розповів про прикру помилку на мільйони

Нардеп Співаковський розповів про прикру помилку на мільйони

Народний депутат Олександр Співаковський пояснив,  що саме завадило надходженню в область коштів на компенсацію витрат по субсидіям перед ОСББ.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук, передає ПІК.

«Намагався розібратися, що ж саме завадило надходженню в область коштів на компенсацію витрат по субсидіям перед ОСББ. Як виявилося, сталася прикра помилка у розрахунках, через що Херсонській області було затверджено занижену суму відшкодування «живими коштами».

Ще влітку, як народний депутат, я звертався до Кабінету Міністрів України з вимогою усунути зазначену проблему. Та перерозподіл субвенції відбувся лише наприкінці серпня. Тоді ж необхідні кошти були надані Херсонській області, однак спочатку - лише «на бумазі», оскільки саме рішення після погодження набрало законної сили тільки у вересні», - написав нардеп.

Читайте також: Представники ОСМД перекрили дорогу на проспекті Ушакова

Водночас, згідно процедури, Департамент фінансів Херсонської ОДА та Херсонське обласне казначейство у серпні звернулось до Міністерства фінансів з листом щодо компенсації «живими коштами» у сумі лише 640 тис. гривень, які були на той час затверджені КМУ. Через це ОСББ й отримали у вересні з держбюджету ті мінімальні суми, які покривають лише 3% від загальної заборгованості.

Читайте також Херсонським ОСББ заборгували мільйони

«У вересні обласний Департамент фінансів та казначейство надіслали до Мінфіну запит вже на виправлену суму компенсації, а саме — на 31 млн. 622 тис. гривень. До 25 жовтня 2017 року ці кошти, як запевнили в Уряді, будуть перераховані з державного бюджету до Херсонської області для 100% розрахунку. Однак зі свого боку докладаю всі зусилля задля того, щоб гроші надійшли якомога скоріше, адже розумію, наскільки потрібні вони зараз ОСББ для підготовки до зими», - написав нардеп.

Як повідомляла ОДА, вже 25 жовтня з Міністерства фінансів України в область надійдуть кошти, необхідні для погашення заборгованості держави за субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг у розмірі 17,2 млн грн. Це достатня сума для повного розрахування із заборгованістю, яка виникла на 1 жовтня з початку 2017 року. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину