Pik
Сьогодні, 28 Січня 2020
28.03.2018
1023
0

Нардеп Співаковський розмовляв з Гройсманом про херсонський мостоперехід

Нардеп Співаковський розмовляв з Гройсманом про херсонський мостоперехід

Нардеп Олександр Співаковський, який саме сьогодні відзначає день народження, також присутній та виступив на публічному звіті голови Херсонської ОДА за 2017 рік, передає ПІК.

Нардеп повідомив, що мав сьогодні телефонну розмову з прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом - мова йшла, зокрема, про те, що Гройсман тримає під контролем ситуацію з закінченням будівництва мостопереходу у Херсоні та  виділення необхідних коштів.

«Просто використовуючи нагоду. Ну, в мене сьогодні такий день – ви бачили, я двічі підіймався і йшов…Зараз телефонував прем’єр-міністр України Володимир Борисович Гройсман і перший віце-прем’єр-міністр Степан Іванович Кубів. Вони вам особисто передавали вітання (звертається до голови Херсонської ОДА Андрія Гордєєва – ред.). Вони знають, що ви зараз робите звіт. Володимир Борисович чітко сказав: Херсонщині ми будемо допомагати і додаткові кошти, які необхідно буде для того, щоб закінчити мостоперехід… він буде особисто контролювати цю ситуацію», - повідомив Співаковський.

«Це його слова, я тут спеціально публічно це кажу для того, щоб не було можливості, як то кажуть, відкотити», - пожартував Співаковський.

Цікаво, що рівно рік тому на такому ж звіті голови ОДА Олександр Співаковський також повідомив про дзвінок прем’єр – міністра України.

Читайте також:

 Андрій Гордєєв - мостоперехід у Херсоні запрацює вже цього року

Херсонські депутати поїдуть до мостопереходу

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину