Pik
Сьогодні, 26 Февраля 2021
23.08.2017
616
0

У кого з мешканців будинків гнучкої схеми є шанс переселитися першим

У кого з мешканців будинків "гнучкої схеми" є шанс переселитися першим

Нардеп Співаковський розповів на своїй сторінці у Фейсбук про те, яким міг би бути перший крок у відселенні мешканців з будинків «гнучкої схеми» у Херсоні, передає ПІК.

За його словами, пропозиції з цього питання були озвучені на нараді у мерії,  яка пройшла за участі представників ініціативної групи мешканців будинків «гнучної схеми».

Читайте також: гнучка схема – готові квартири чи нові будинки

«Пропонується розпочати з малого — відселення мешканців будинку по вул.Сретенській 1а, який визнаний експертами найаварійнішим з усіх. Житло для них місто придбає у новобудові, яку побудують на Острові. Завдяки тому, що забудовнику будуть надані деякі преференції (як то безкоштовне виділення земельної ділянки чи то підключення до мереж тощо), міська рада зможе викупити квартири для «відселенців» за собівартістю. Місто також візьме на себе фінансування проектних робіт, це близько 700 тис.гривень», - написав Співаковський.

Також, як зазначив Співаковський, херсонські депутати – мажоритарники  лобіюватимуть виділення Херсону цільової субвенції від держави.

«Це, якщо коротко і схематично. Бо потрібно буде добре підкорегувати існуючу програму відселення, відпрацювати ще цілу купу правових механізмів. Зокрема, принципово, щоб відселення не розглядалося як розширення жилплощі або ж покращення житлових умов онуків та правнуків. Скільки родина має квадратних метрів у аварійному будинку, стільки й отримає у новому» - написав Співаковський. 

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину