Pik
Сьогодні, 20 Вересня 2019
03.08.2018
1116
0

Нардеп Співаковський про «листи щастя» від «Херсонрегіонгазу»

Нардеп Співаковський про «листи щастя» від «Херсонрегіонгазу»

Нардеп Олександр Співаковський прокоментував у Фейсбук ситуацію з «листами щастя» від ТОВ «Херсонрегіонгаз», передає ПІК.

«У липні більшість херсонців та мешканців Херсонської області отримали від ТОВ «Херсонрегіонгаз» (дочірнє товариство ПАТ «Херсонгаз») так звані «листи щастя», в яких йдеться про нібито наявну в них заборгованість по сплаті за спожитий газ. Сума боргу різна і сягає від 280 до 1300 гривень. Причому вказується, що це начебто донарахування за період 2015-2016 років», - повідомив нардеп.

«Свого часу Окружний адміністративний суд міста Києва визнав незаконною та нечинною Постанову Кабінету Міністрів України №237 від 29.04.2015 року, якою встановлювались зменшені у два рази норми споживання газу для населення, які не мають лічильника. «Херсонрегіонгаз» вочевидь вирішив скористатися цим і виставив споживачам рахунки за вже давно спожитий газ по старим нормам, та ще й заднім числом. Цілком зрозуміло, це викликало великий резонанс серед населення, адже наразі відсутній відповідний порядок, який дозволяв би постачальникам комунальних послуг у такий спосіб донараховувати кошти за вже давно спожиті послуги. Крім того, стаття 1175 Цивільного кодексу України вказує, що шкода, завдана фізичній або юридичній особі в результаті прийняття органом державної влади нормативно-правового акта, що був визнаний незаконним і скасований, відшкодовується державою. Люди справедливо обурені», - написав Співаковський.

Він повідомив, що терміново звертається до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та до Міністра Кабінету Міністрів України Олександра Саєнка з вимогою вирішити вказану проблему. «Подібна поведінка монополіста-постачальника природного газу не має під собою жодних юридичних підстав і є абсолютно неприпустимою. А в регіоні, що межує з тимчасово окупованим Кримом, це взагалі скидається на свідому провокацію», - написав він.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину