Pik
Сьогодні, 28 Січня 2021
21.09.2017
1160
0

Нардеп Співаковський не розуміє реакцію керівництва ХДУ

Нардеп Співаковський не розуміє реакцію керівництва ХДУ

Нардеп Олександр Співаковський стурбований, що роботи з реконструкції спортивного майданчика ХДУ не закінчені і не розуміє позицію керівництва ХДУ, яке доволі пасивно реагує на фактичний зрив підрядником терміну виконання договору.

Про це нардеп написав на своїй сторінці у Фейсбук, передає ПІК.  

«Ось так виглядає на сьогоднішній день спортивний майданчик Херсонський державний університет, роботи по реконструкції якого мали завершитися ще тиждень тому. Кошти на нього у розмірі 1,5 млн.гривень, нагадаю, були виділені Урядом України до 100-річчя ХДУ. І гроші, до речі, надійшли своєчасно, ще у липні. Відповідно до договору обраний через конкурс підрядник зобов’язувався завершити роботи 15 вересня. Уважно стежив за тим, як просувається будівництво, тому точно знаю, що від початку робіт все йшло за графіком. Тому виникає питання: які такі обставини непереборної сили завадили підряднику своєчасно завершити роботи по спортмайданчику? Землетрус чи ураган «Ірма»?», - йдеться у пості.

«Проте не зовсім зрозумілою, як на мене, виглядає і позиція керівництва ХДУ, яке доволі пасивно реагує на фактичний зрив підрядником терміну виконання договору. Чи може, сценарієм прописано, щоб ключі від новенького спортмайданчику підрядник вручив під час святкування ювілею у листопаді?», - написав Співаковський. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину