Pik
Сьогодні, 15 Ноября 2018
25.10.2018
172
1

Нардеп Співаковський нарахував 70 тисяч українських студентів за кордоном

Нардеп Співаковський нарахував 70 тисяч українських студентів за кордоном

Україну залишає її молодий інтелектуальний потенціал - за кордоном наразі навчаються вже 70 тис. українських юнаків та дівчат, які віддали перевагу іноземним, а не вітчизняним закладам вищої освіти.

Про це заявив у середу народний депутат України, в.о. голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, перший заступник голови цього комітету Олександр Співаковський, повідомляє  ПІК з посиланням на Укрінформ.

Депутат виступив у Херсоні на засіданні "Місцеві бюджети як запорука успішності громади" регіональної платформи з вироблення політики у сфері місцевого самоврядування Херсонського регіонального відділення Асоціації міст України у рамках проекту "Пульс".

"Вже близько 70 тис. наших дітей навчаються за кордоном. І це при тому, що ми маємо відповідну інфраструктуру (вітчизняних закладів вищої освіти - ред.)", - наголосив Співаковський.

Як він наголосив, Україна ніколи не зможе побудувати в себе інноваційну економіку без освічених людей. "І якщо молодь вся виїде, я не знаю про що тут буде йти мова", - зазначив він.

 Фото зі сторірнки Олександра Співаковського у Фейсбук

Новини по темі

Коментарі

Оксана, 25.10.2018
В Люблине 6,5 тысяч украинских студентов из 65 тысяч обучающихся. Они вряд ли вернутся(

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину