Pik
Сьогодні, 22 Січня 2019
14.12.2018
229
0

Нардеп Співаковський про міграцію, Гройсмана та людський капітал

Нардеп Співаковський про міграцію, Гройсмана та людський капітал

Нардеп Олександр Співаковський вважає, що під час розгляду бюджету треба пам’ятати про ризики, пов’язані з міграцією, зокрема, міграцією молоді. 

Про це він заявив сьогодні, 14 грудня, виступаючи на бюджетній сесії Херсонської обласної ради, передає ПІК.

«Бюджет – це не лише кошти, це, в першу чергу, пріоритети, які формують обласні депутати. Ми маємо спільні проекти (з обласною радою – ред.). Ключовим моментом, на мій погляд, є ті ризики, які пов’язані з міграцією. І з міграцією молоді в тому числі», - відзначив він.

«Тому важливо вирішити три головні проблеми, які визначають збалансований розвиток людського капіталу. Це освіта, якісна освіта, це охорона здоров’я, якісна охорона здоров’я, і це інфраструктура добробуту. Якщо ці речі будуть вирішені, люди будуть залишатися тут. І похідною від вирішення цих проблем є заробітна плата, розвиток економіки», - сказав нардеп.

Він подякував депутатам облради за реалізовані спільно проекти. Зокрема, за проект «Людський капітал». «Більше 500 дітей залишились тут, в Херсоні, в області, бо вони отримують свою освіту за рахунок тих інвестицій, які ви формуєте», - сказав нардеп.

Він також відзначив, що дуже важливим є питанням виділення коштів для онкодиспансеру. «А це є дуже важливим,пріоритетним, бо Херсонська область сьогодні займає, на жаль, друге місце по онкозахворюванням», - зазначив нардеп. Також він нагадав про розвиток інфраструктури університетів, зокрема про будівництво басейну ХДУ.

Читайте також: Херсонський онкодиспансер купив американський прискорювач за 42 мільйони

Він також повідомив, що очікує на підписання урядової постанови про вхід двох місцевих коледжів у структуру ХДУ, що означатиме збільшення видаткової частини Херсонської області.

«Думаю сьогодні-завтра Володимир Борисович Гройсман підпише відповідні постанову і Генічеський медичний коледж і Бериславський педагогічний коледж увійдуть у структуру Херсонського державного університету, вони увійдуть у структуру державного бюджету і це означає ще один інструмент для збільшення видаткової частини Херсонської області», - зазначив Співаковський.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину