Pik
Сьогодні, 28 Вересня 2020
06.10.2019
989
0

Нардеп Ігор Колихаєв: ні продажу землі іноземцям

Нардеп Ігор Колихаєв: ні продажу землі іноземцям

Міністерством економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства було проведене опитування серед голів ОТГ та сільських рад, питали саме у тих, хто безпосередньо, кожного дня, стикається з обігом землі. Опитування показало, що підтримують запровадження обігу земель 15% відсотків респондентів, передає ПІК з посиланням на Фейсбук Ігоря Колихаєва.

Таким чином, за результатами дослідження лише 15% керівників місцевих громад підтримують запровадження обігу земель, 45% - підтримають, якщо будуть виконанні певні умови, які сьогодні відсутні в «земельних» законопроектах запропонованих кабінетом міністрів і парламентською більшістю. Крім того, 40% опитаних категорично проти продажу землі на будь-яких умовах.

Як на мене, такі результати опитування є яскравим підтвердженням небажання українців введення непідготовленого ринку землі.

Ми повинні провести загальнодержавний референдум з цього питання. Зважити всі можливі позитивні та негативні наслідки, а вже потім виставляти на продаж землю держави Україна.

Саме про це сьогодні говорили у стінах, а головним чином під стінами Верховної Ради.

На мирний мітинг протесту, проти поспішного відкриття ринку землі, з’їхались аграрії з усіх куточків держави. Люди, які працюють на землі і годують свою країну чітко висловились : "Ні продажу землі іноземцям".

Питання зняття мораторію на продаж і відкриття ринку землі я особисто вважаю надважливим.

Ми маємо захищати інтереси держави, адже НАМ ТУТ ЖИТИ!"

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину