Pik
Сьогодні, 17 серпень 2018
16.02.2018
997
0

Що думає з приводу того - нардеп чи ректор, Олександр Співаковський

Нардеп чи ректор: вибір після виборів у ХДУ

Відразу після перемоги на виборах ректора в ХДУ народного депутата України Олександра Співаковського, у соцмережах почали обговорювати,  а що далі – депутатство, ректорство чи те та інше, передає ПІК.  

Зокрема, висловлювалися припущення, що Співаковський може суміщати роботу, інші – що це неможливо, адже ректор – це адміністративна посада, з ним має укласти контракт Міносвіти.

ПІК вирішив дізнатися про майбутні кар'єрні перспективи безпосередньо в  Олександра Співаковського.

"У зв’язку з результатами голосування, прокоментуйте, будь-ласка, а як буде з вашим депутатством?" –  звернувся наш журналіст до Олександра Співаковського.

Відповів нардеп як політик: «Згідно чинного Законодавства!».

На уточнююче запитання ПІК нардеп відіслав нас до публікації у виданні LB.ua. Там, зокрема, опублікували роз’яснення Національного агентства з запобігання корупції: Співаковський зможе суміщати посади ректора і депутата, якщо буде працювати у вузі на безкоштовній основі.

Якби там не було, а наразі у соцмережах активно вітають Олександра Співаковського з перемогою.

Зокрема, привітало його  Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених ХДУ. Привітав з повною перемогою конкурента і один з учасників цих перегонів – Віталій Андрєєв. «Все було демократично і прозоро! Це вибір колективу ХДУ (він цього заслуговує). Вітаю переможця! Нових звершень! Готовий до плідної співпраці!», - написав Андрєєв у Фейсбук.

«Всім дякую за підтримку! Продовжуємо займатися наукою і читати лекції. Закриваються одні двері, відкриваються інші», - написав ще один суперник на виборах ректора – Олександр Ходосовцев.

За офіційною інформацією, оприлюдненою на сторінці ХДУ у Фейсбук, за результатами таємного голосування претенденти на посаду ректора ХДУ набрали таку кількість голосів: Андрєєв Віталій – 51; Олександр Співаковский – 352; Олександр Ходосовцев – 188.

Світлина Тараса Бузака

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину