Pik
Сьогодні, 20 Ноября 2018
28.09.2018
238
0

Нападники на офіс Самооборони залишили сліди: кров та відбитки пальців

Нападники на офіс Самооборони залишили сліди: кров та відбитки пальців

Вчора, 27 вересня, у Херсонському міському суді відбулось засідання щодо примусового отримання відбитків пальців та зразків крові від підозрюваних у нападі на Самооборону, повідомляє адвокат потерпілої сторони Дмитро Ільченко, передає ПІК.

Він зазначає, що раніше підозрювані у нападі депутат Дніпровської районної у м. Херсоні ради Олександр Власов та його дружина Лілія Якубсон відмовились здавати відбитки пальців та кров для порівняння з відбитками та слідами крові, що були виявлені на місці злочину.

Суд відмовив слідству у примусовій експертизі. Причиною відмови, зі слів Дмитра Ільченка, є те, що на даний час не завершені інші експертизи. Однак адвокат вважає цю відмову не остаточною.

«Така відмова «розв’язує» слідству руки – тепер захист вже не зможе заявляти про «неповноту слідства» в цій частині, адже сам захист заперечував проти перевірки цих обставин», – пише Дмитро Ільченко.

Нагадаємо, напад на офіс Самооборони стався у серпні. Підозрюваним у нападі подружжю Власову та Якубсон було обрано запобіжний захід – нічний домашній арешт з електронними засобами контролю. Апеляційний суд змінив Власову нічний домашній арешт на цілодобовий. Також у Господарському суді розглядається справа щодо самого приміщення Самооборони – наступний суд відбудеться у листопаді.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину