Pik
Сьогодні, 21 Березня 2019

Наливайченко вимагає термінового звільнення та притягнення до відповідальності силовиків

Наливайченко вимагає термінового звільнення та притягнення до відповідальності силовиків

Наливайченко вимагає термінового звільнення та притягнення до відповідальності силовиків, причетних до покривання корупції в ОПК. 

Кандидат у Президенти України Валентин Наливайченко вимагає термінового проведення засідання парламенту та звільнення керівників силових відомств, причетних до покривання корупції в оборонно-промисловому комплексі.

Так він відреагував на вчорашню публікацію частини журналістського розслідування Дениса Бігуса, у якому наведені факти підкупів силовиків та протиправного затягування слідства.

"Парламент має невідкладно провести засідання і заслухати керівників силових відомств. Вони мають бути негайно звільнені та понести покарання за покривання корупції на крові.

Мова йде про підрив обороноздатності країни - про державну зраду. З того часу, як я пішов у відставку, президент Порошенко довів спецслужби до морального і професійного розпаду", - наголошує Наливайченко.

"Українське суспільство і міжнародні партнери, які ці роки допомагали українській армії, мають одержати від влади чіткі і алекватні відповіді у вигляді відставок і посадок корупціонерів та тих, хто їх покриває", - вважає Валентин Наливайченко.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину