Pik
Сьогодні, 27 Вересня 2020

Наливайченко підтримав право українців на збройний самозахист

Наливайченко підтримав право українців на збройний самозахист

Кандидат у президенти Валентин Наливайченко та голова наглядової ради Української асоціації власників зброї Георгій Учайкін підписали Меморандум на підтримку ухвалення закону про зброю.

Ініціатива підписання Меморандуму належала Українській асоціації власників зброї і Руху власників зброї “Твій голос вплине”.

“Ваш голос вплинув. Сьогодні важливий день, ви отримали підтримку кандидата в президенти на святе право українців на самооборону”, – сказав Наливайченко після підписання Меморандуму.

Він переконаний: давно настав час ухвалити Закон “Про зброю”, яким громадянам України буде надано право на збройний захист, в тому числі за допомогою короткоствольної нарізної вогнепальної зброї.

“Закон, який визначатиме чіткі, але жорсткі правила та умови отримання, володіння та розпорядження захисною зброєю”, – сказав політик.

Наливайченко наголосив, що добровольці, захисники країни уже давно вибороли собі це право: “У 2014 році, ще на початку війни, ви – захисники і захисниці – від мене отримували нагородну зброю за досягнення у боях. Але настав час, щоб закон надав вам право володіти зброєю, щоб захищати себе і свої сім’ї. Настав час в країні визнати таку справедливість для кожного громадянина”.

IMG_7437-min

Кандидат у президенти також висловився за створення Добровольчої Армії, яка у мирний час може виконувати функції рятувальної служби та муніципальної міліції.

У свою чергу голова наглядової ради Української асоціації власників зброї Георгій Учайкін наголосив, що мова не йде про вільний обіг зброї.

“Кажу вам відповідально, ми проти вільного обігу. Ми – за законом врегульований обіг зброї серед цивільного населення і право нею захищатися”, – сказав він.

Учайкін також зауважив, що Україна чи не єдина країна в Європі, яка не має власного зброярського законодавства. 

Джерело www.spravedlyvist.com.ua

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину