Pik
Сьогодні, 02 Июля 2020
07.10.2019
464
0

Накладено штраф за реалізацію пального низької якості

Накладено штраф за реалізацію пального низької якості

Спеціалісти Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби області провели перевірки суб’єктів господарювання, що реалізують пальне в м. Олешки,- передає ПІК.

У ході позапланових заходів державного нагляду у двох суб’єктів господарювання відібрано три зразки пального: бензин автомобільний А-95-Євро5-Е5 та паливо дизельне ЄВРО, сорт С, екологічного класу К5 ДТ-Л-К5 на автозаправній станції ТОВ «МК ОЙЛ ТРЕЙД», бензин автомобільний А-92-Євро5-Е5 на автозаправній станції ТОВ «Манго-груп».

За результатами лабораторних досліджень зразки бензину не відповідали вимогам стандартів.

Зараз проводиться процедура розрахунку суми штрафних санкцій. Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», розмір штрафу становить 300% вартості, отриманої для реалізації партії товару, що не відповідає вимогам нормативно-правових актів.

Також за результатом перевірки до ТОВ «МК ОЙЛ ТРЕЙД» будуть застосовані адміністративно-господарські санкції за відсутність необхідної, доступної та достовірної інформації про продукцію, що реалізується на автозаправній станції.

Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області закликає споживачів, які зіткнулися з проблемою низької якості палива, що реалізується на автозаправних станціях, звертатися з відповідними скаргами до служби за адресою: м. Херсон, вул. Перекопська, 17, т. 263606.

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину