Pik
Сьогодні, 08 Июля 2020
18.10.2019
450
0

Найвищими нагородами облради удостоєні Ерік Арушанян та його тренер

Найвищими нагородами облради удостоєні Ерік Арушанян та його тренер

Сьогодні, 18 жовтня, депутатський корпус обласної ради на чолі з Владиславом Мангером відзначили Почесною грамотою Еріка Арушаняна.

13 серпня випускник Херсонського вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради, спортсмен КЗ «ДЮСШ з вільної боротьби» Херсонської обласної ради виборов титул чемпіона світу з вільної боротьби серед юніорів.

Для того, щоб стати чемпіоном у ваговій категорії до 70 кг Еріку довелося по черзі перемогти найсильніших юніорів з Швейцарії, Росії, Туреччини та Молдови.

Також за сумлінну працю, професіоналізм, особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту в Херсонській області, перемогу, здобуту на чемпіонаті світу з вільної боротьби та з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту Почесною грамотою обласної ради нагороджено Кубішина Віктора Івановича – тренера Еріка Арушаняна, вчителя фізичної культури з боротьби вільної Херсонського вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради, тренера-викладача з вільної боротьби комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа з вільної боротьби» Херсонської обласної ради.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину