Pik
Сьогодні, 14 Июля 2020
20.03.2019
669
0

Найнижчі ставки турзбору в Україні затвердили на Арабатці

Найнижчі ставки турзбору в Україні затвердили на Арабатці

Якщо в цьому році не зменшиться туристичний потік, то і надходження від турзбору істотно не зміняться, повідомляє "Зручно.Тревел".

Нові ставки туристичного збору на 2019 рік затвердили в курортному приморському селі Щасливцеве на Арабатській стрілці. Як повідомили в прес-службі Щасливцевської сільради, депутати прийняли рішення не розділяти українців і гостей з інших країн, та визначили єдині ставки турзбору для внутрішнього і в’їзного туризму.

Ставка туристичного збору в Щасливцевому залежатиме від типу місць тимчасового проживання.

Так, для готелів, кемпінгів, мотелів, гуртожитків для приїжджих, хостелів, будинків відпочинку, туристичних баз, гірських притулків, таборів для відпочинку, санаторно-курортних установ, пансіонатів та інших установ готельного типу визначена ставка туристичного на рівні 0,11% (4,6 гривень).

А для житлових будинків, прибудов до житлового будинку, квартир, котеджів, кімнат, садових будинків, дачних будинків і будь-яких інших об’єктів, що використовуються для тимчасового проживання (ночівлі) – 0,048% (2 гривні).

Раніше в інтерв’ю Zruchno.Travel голова Щасливцевської сільради Віктор Плохушко розповідав, що ставки турзбору в Щасливцевому є найнижчими в Україні.

"Ми розділили рекреаційну зону і житловий сектор. Для пансіонатів ми встановили туристичний збір у розмірі 0,11 відсотка від мінімальної заробітної плати, а для приватного сектора – 0,048, що становить всього дві гривні на добу з однієї людини. У нас найнижчі ставки серед конкурентів. Іноземців ми вирішили ніяк не виділяти – вони платитимуть стільки ж, скільки і громадяни України. Але попередній порядок нарахування турзбору, як на мене, був набагато кращим, адже тепер власник готелю з високою вартістю проживання платитиме так само, як і власник житла економ-класу", – зазначив Плохушко.

Нагадаємо, що низькі ставки турзбору затвердили також в Трускавці (0,2% для внутрішнього і в’їзного туризму); у Львові (02-05 в залежності від вартості номерів); Дніпрі (0,35 -1,5% в залежності від вартості номерів).

У 2018 році в Щасливцевому зібрали 1,35 мільйона гривень турзбору. За словами Плохушко, якщо в цьому році не зменшиться туристичний потік, то і надходження від турзбору істотно не зміняться.

Як повідомляв Zruchno.Travel, з 1 січня 2019 року набули чинності зміни в податковому законодавстві, які передбачають введення місцевими радами фіксованих ставок туристичного збору для всіх засобів розміщення, причому турзбір з громадян України не може перевищувати 0,5% від мінімальної зарплати в країні (20,86 гривень), а з іноземців може досягати 5% (208,65 гривень) з кожної людини за добу проживання.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину