Pik
Сьогодні, 02 Березня 2021
31.08.2019
1241
0

Найкращих лікарів України нагородили «Орденом Святого Пантелеймона»

Найкращих лікарів України нагородили «Орденом Святого Пантелеймона»

9 серпня, у день Святого великомученика Пантелеймона, якого в Україні вшановують як символ зцілення і милосердя, у м.Києві третій рік поспіль відбулося нагородження найкращих українських та зарубіжних медиків відзнакою за професіоналізм і милосердя «Орден Святого Пантелеймона», повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Така відзнака є громадською, має професійно-фахову спрямованість і присуджується за гуманістичну й благородну діяльність у галузі охорони здоров’я.

Процес відбору кандидатів складається з декількох етапів. Спочатку на регіональному рівні, а потім на всеукраїнському. Переможців у номінаціях обирає Національна експертна комісія та Поважна рада Відзнаки за професіоналізм і милосердя «Орден Святого Пантелеймона».

Цього року серед номінантів премії були сільські фельдшери, медсестри, лікарі-винахідники, науковці, лікарі-учасники АТО.

Орден в номінації «Найкращий лікар» отримав завідувач ортопедо-травматичним відділенням Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. Мечникова Іван Жердев. Крім того, нагороди вручалися у таких номінаціях: «Найкращий медичний працівник», «Новатор охорони здоров’я», «За досягнення в міжнародному співробітництві в охорони здоров’я», «Взірець служіння суспільству», «За особистий вагомий внесок у розвиток охорони здоров'я України».

Переможцем регіонального відбору Відзнаки «Ордена Святого Пантелеймона» у Херсонській області став Леонід Ремига, головний лікар КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім.А.О. Тропіних» (номінація «Взірець служіння суспільству»).

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину