Pik
Сьогодні, 21 Февраля 2019
15.01.2019
219
0

Найголовніші події ХДАУ: нові спеціальності та перемога в науковому конкурсі

Найголовніші події ХДАУ: нові спеціальності та перемога в науковому конкурсі

У Херсонському державному аграрному університеті визначили найголовніші події з життя вузу, що відбулися у 2018 році, передає ПІК з посиланням на прес-центр ХДАУ.

Для цього провели анкетування викладачів, співробітників та студентів — усього в опитуванні взяли участь 200 осіб. Респондентам запропонували визначититри найважливіші, на їхню думку, події року, що минув.

За результатами опрацювання анкет виявилося, що найголовнішим досягненням 2018 року опитані вважають відкриття нових спеціальностей «Готельно-ресторанна справа», «Садівництво та виноградарство», «Архітектура та містобудування» (понад 70%). На другому місці -перемога проектів молодих вчених ХДАУ у конкурсі Міністерства освіти і науки та отримання фінансування у розмірі 4,65 мільйона гривень(55%). Також серед важливих подій респонденти назвали заміну вікон та дверей на металопластикові у головному учбовому та спортивному корпусах (40%). Крім того, 30% опитаних відзначили проведення Університетського зимового балу, що відбувся наприкінці минулого року.

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину