Pik
Сьогодні, 08 серпень 2020
05.06.2019
613
0

Найбільш демократичні активісти/ки можуть виграти 200 тисяч гривень за ідею

Найбільш демократичні активісти/ки можуть виграти 200 тисяч гривень за ідею

12 червня у Херсоні відбудеться презентація програми розвитку молодіжних інновацій,- йдеться в повідомленні управління громадських зв'язків Херсонської міської ради, передає ПІК.

Презентація відбудеться для сприяння доброчесності та інклюзивності U-nn 2.0:RELOAD (Restart Local Democracy) «Перезапуск місцевої демократії».

Захід організовує БО «Фонд громади міста Херсон «Захист».

У молоді є можливість отримати більше знань про демократичні процеси та інструменти впливу на них, про те, як планувати і реалізовувати проекти а також виграти 200 тисяч гривень на реалізацію ідеї, яка має допомогти перезапустити місцеву демократію у громаді.

Презентація конкурсу відбудеться 12 червня о 16-й годині в Креативному просторі HubWay (м.Херсон, вул.Перекопська 151/4).

На захід запрошуються представники/ці молодіжних громадських організацій, активісти/ки, з числа молоді і всі, кому цікава тема інновацій, демократії, громадської участі.

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації до 9 червня 2019 року за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe-2osgSGCYM_22hp6KNsFbvcOx3Gjmo_avDWxvRWhotEdDfA/viewform

Програма підтримки молодіжних інновацій U-Inn реалізується Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії в рамках проекту “Громадянське суспільство для посилення демократії та прав людини”.

Деталі про ініціативу за посиланням — https://uinn.org.ua/

 

 

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину