Pik
Сьогодні, 15 Октября 2019

Нагородили переможців проектів громадського бюджету

Нагородили переможців проектів громадського бюджету

Сьогодні відбулось засідання координаційного комітету громадського бюджету міста Херсона. Першим питанням порядку денного було нагородження переможців проектів громадського бюджету у місті Херсоні. Інформує сайт Гривна, передає ПІК.

Всім вісімнадцятьом авторам вручили пам'ятні сертифікати та зробили фото на згадку. Два автори - Ірина Цалко та Петро Дерменжи - змогли привести до перемоги по два проекти. Іще один заклад - Палац дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради - отримав також два переможні проекти бюджету участі, авторами яких стали Євгенія Вірлич та Оксана Журавель.

Присутня секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко зазначила, що попереду у авторів дуже важливе завдання - проконтролювати виконання проектів, а перш за все - їхнє фінансування. Далі координаційний комітет працював над рекомендацією виконання проектів, які не потребують тривалого втілення і можуть бути реалізовані цього року - в якості прикладу успішної дії громадського бюджету. Більшість проектів буде реалізовано у 2020 році.

За підсумками голосування перемогли 18 проектів: 11 великих та 7 малих. Загальна сума, необхідна для їх здійснення, складає 9 747 668 грн. В порядку виключення до переможців було залучено також проекти, які набрали трохи менше необхідної суми голосів, адже заплановане фінансування дозволяло розширити кількість проектів-переможців.

Теги:

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину