Pik
Сьогодні, 21 Січня 2021
10.10.2019
560
0

Нагородили переможців проектів громадського бюджету

Нагородили переможців проектів громадського бюджету

Сьогодні відбулось засідання координаційного комітету громадського бюджету міста Херсона. Першим питанням порядку денного було нагородження переможців проектів громадського бюджету у місті Херсоні. Інформує сайт Гривна, передає ПІК.

Всім вісімнадцятьом авторам вручили пам'ятні сертифікати та зробили фото на згадку. Два автори - Ірина Цалко та Петро Дерменжи - змогли привести до перемоги по два проекти. Іще один заклад - Палац дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради - отримав також два переможні проекти бюджету участі, авторами яких стали Євгенія Вірлич та Оксана Журавель.

Присутня секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко зазначила, що попереду у авторів дуже важливе завдання - проконтролювати виконання проектів, а перш за все - їхнє фінансування. Далі координаційний комітет працював над рекомендацією виконання проектів, які не потребують тривалого втілення і можуть бути реалізовані цього року - в якості прикладу успішної дії громадського бюджету. Більшість проектів буде реалізовано у 2020 році.

За підсумками голосування перемогли 18 проектів: 11 великих та 7 малих. Загальна сума, необхідна для їх здійснення, складає 9 747 668 грн. В порядку виключення до переможців було залучено також проекти, які набрали трохи менше необхідної суми голосів, адже заплановане фінансування дозволяло розширити кількість проектів-переможців.

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину