Pik
Сьогодні, 01 Грудня 2020
28.02.2020
721
0

Надходження від «земельних» доходів склали 37 мільйонів гривень

Надходження від «земельних» доходів склали 37 мільйонів гривень

За січень 2020 року власники та орендарі земельних ділянок Херсонської області сплатили до  місцевих  бюджетів 36,9 млн. грн. плати за землю. Це на 6,9 млн. грн. перевищує аналогічний показник минулого року. Про це повідомляє прес-служба Головного управління  ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

За використання земельних ділянок юридичні особи внесли до місцевих бюджетів Херсонщини левову частину плати за землю 31,9 млн. грн. або         86 відс. надходжень. Ще 5 млн. грн. перерахували місцевим громадам фізичні особи - підприємці нашої області.

Плата за землю - один із майнових податків, який наші співгромадяни сплачують щороку. Його зобов'язані платити фізичні особи, яким належить право власності на земельні ділянки. Це паї, які знаходяться у власності фізичних осіб, ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), земельні ділянки сільськогосподарського призначення, для садівництва, для особистих селянських господарств, городництва, інше.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину