Pik
Сьогодні, 16 Вересня 2019
24.05.2016
108
0

Над іміджем туристичної Херсонщини активно працюють

Над іміджем туристичної Херсонщини активно працюють

Для створення привабливого туристичного іміджу Херсонщини проводиться відповідна рекламна кампанія, розповіли на колегії ХОДА.

З 30 березня по 1 квітня свої туристичні можливості Херсонщина демонструвала на масштабній Міжнародній виставці Uitt-2016 «Україна - подорожі та туризм» у Києві. У рамках виставки в інформаційному агентстві «Інтерфакс-Україна» на прес-конференції розповіли про наш унікальний регіон.

Також туристичний потенціал області з початку року представляли на Міжнародному туристичному форумі «Україна-Грузія: літо 2016 року» у Батумі, Одеському туристичному бізнес-форумі , Міжнародному фестивалі «Слов'янські театральні зустрічі» в Чернігові та в Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка в Києві.

На початку червня заплановано провести рекламно-інформаційні тури для провідних туроператорів та журналістів регіонів України. За результатами будуть укладені угоди про співпрацю, а в засобах масової інформації розмістять публікації та відео сюжети про туристичний потенціал Херсонщини.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину