Pik
Сьогодні, 21 Січня 2021
15.07.2017
425
0

Начальник Генштабу Віктор Муженко завітав на Херсонщину

Начальник Генштабу Віктор Муженко завітав на Херсонщину

Вчора, 14 липня, начальник Генерального штабу - головнокомандувач Збройних сил України Віктор Муженко перебував з робочим візитом на Херсонщині.

Про це повідомила прес-секретар голови Херсонської ОДА Елеонора Гуськова, передає ПІК.

Головною метою Головнокомандувача було визначити перспективні місця для розміщення військових частин та бригад задля забезпечення їх оперативного реагування, а також чи є наявні фонди, які дозволять зменшити витрати для обладнання пунктів дислокації. Було запропоновано дві локації - в Олешківському районі та у Херсоні.

"Збройні сили України створені, набирають спроможності, але є проблемні питання, які стосуються інфраструктури, і їх потрібно вирішувати. Є такі військові частини, які уже третій рік не мають постійного місця дислокації. Тому ми приїхали, щоб подивитися перспективні місця для розміщення наших військових частин» - прокоментував начальник Генштабу Віктор Муженко.

Голова Хесонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв зазначив: «Проаналізувавши стан обороноздатності Херсонської області як прикордонної, Рада оборони Херсонської області та керівництво облдержадміністрації напрацювало ряд рішень і звернулось до Генштабу щодо розміщення у нас військових частин, зокрема бригади, над якою ми взяли шефство. І сьогодні НГШа пересвідчилося в правильності наших рішень».

У питаннях оборони ніякої політики, тому чітко усвідомлюючи це, очільник області Андрій Гордєєв та його команда всіляко допомагає Збройним силам України і сприяє їх стратегічно вигідному розміщенню на нашій території: «Ми вже третій рік доводимо усім навкруги, що на Херсонщині спокійно й безпечно, і саме такі візити, безсумнівно, підтверджують це!»

Розміщення військових частин на території області посилить не лише її обороноздатність, а й дозволить збільшити відрахування податків до бюджетів міста й області, тому така співпраця влади і ЗСУ є взаємовигідною.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину