Pik
Сьогодні, 02 Квітня 2020
07.06.2018
1069
0

Начальник відділу патрульної поліції в АР Крим про ситуацію на Арабатській Стрілці

Начальник відділу патрульної поліції в АР Крим про ситуацію на Арабатській Стрілці

Відділ патрульної поліції в Автономній Республіці Крим, який працює зараз на території Херсонщини, поблизу лінії розмежування з тимчасово окупованим півостровом, у разі необхідності під час  сезону відпочинку, посилить наряди.

Про це повідомив на прес-конференції начальник відділу патрульної поліції в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Віктор Левченко, передає ПІК.

Він також підкреслив: хоча регіон специфічний, оскільки межує з тимчасово окупованою АР Крим, проте кричущої ситуації, яка б свідчили про розхитування ситуації, не відчувається. Генічеськ, Арабатська Стрілка готуються до сезону відпочинку.

«Регіон дійсно специфічний, пов’язано це близькістю до лінії розмежування», - каже Левченко.

«Критичної ситуації немає, люди відпочивають. Генічеськ, Арабатська Стрілка готуються до сезону відпочинку. Ми також готуємося – налагодили співпрацю з херсонським відділом, миколаївським відділом. Якщо буде потрібна допомога – у нас є повне взаєморозуміння, тобто, для того, щоб оперативно посилити наряди. Дуже багато спілкувався з місцевими – це моя специфіка роботи налагодити взаємодію, немає там загострення ситуації», - каже він.

 Як раніше передавав ПІК, триває набір у патрульну поліцію АР Крим.

Фото з сайту Щасливцевської сільської ради

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину