Pik
Сьогодні, 15 Вересня 2019
16.08.2016
121
0

На засіданні президії облради розглядатимуть пропозиції змін до бюджету

На засіданні президії облради розглядатимуть пропозиції змін до бюджету

На сьогоднішньому засіданні постійної комісії депутати збалансували обласний бюджет за підсумками роботи області протягом 7 місяців, повідомляє в фейсбук Херсонська обласна рада.

«Завтра на засіданні президії облради, ми винесемо свої опрацьовані пропозиції стосовно змін до бюджету», - поділився Василь Федін. Також він додав, що пріоритети в бюджетній комісії не змінилися. «Як я говорив раніше, перші питання, які ми будемо вирішувати - це соціальний захист, медицина, освіта та інфраструктура - дороги», - підкреслив голова постійної комісії. За його словами, вищезазначені напрями фінансування лягли в основу прийнятих рішень стосовно розподілення бюджетних коштів.

Крім того, Василь Федін зазначив, що сьогодні депутати розглянули додаткові питання, а саме виділення коштів на компенсацію за обслуговування роботи передавачів у сумі 75 тис. грн.
Також зі слів Федіна, депутати змушені були перерозподілити видатки. Зняти кошти з одних бюджетних статей, щоб закрити інші, більш термінові. Але, як запевнив голова постійної комісії, в обов'язковому порядку дані статті будуть закриті, за підсумками роботи області за 8-9 місяців.

Члени постійної комісії з питань бюджету підтримали питання виділення коштів на розвиток спорту в області. «Напрямки використання коштів мають відпрацювати колеги-депутати з профільної постійної комісії облради з питань культури, науки, освіти, молодіжної політики, фізичної культури, спорту та туризму», - підсумував В.Федін.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину