Pik
Сьогодні, 06 Червеня 2020
25.05.2016
364
0

На сцені під дахом говорили про цінність дружби

На сцені під дахом говорили про цінність дружби

Четвертий день "Мельпомени Таврії" подарував глядачам постановку Кіровоградського театру ім. М.Л. Кропивницького "Не залишайте без нагляду друзів".

Комедія захопила з перших слів акторів. Глядачам було і над чим посміятися, і про що подумати.

Ця вистава по п'єсі французької письменниці-драматурга Ясміни Рези, розповідає про багаторічну дружбу трьох друзів, які зовсім не схожі один на одного. Кожен зі своїм характером, поглядами, протиріччями. Але це не заважало їм знаходити спільну мову...доки один з них не купив картину сучасного митця.

Ось тоді кращі друзі починають сваритися, згадувати старі недомовки, кидатись образливими словами. Хоча достатньо було просто відверто поговорити, приструнити свій егоїзм, деколи поступитися.

Головний режисер Кіровоградскього театру Євген Курман розповідає, що постановка порівняно молода - їй приблизно півтора роки.

"Вона про те, що дружбу не можна втрачати. Треба докласти всіх зусиль, аби її вберегти. Адже дружба - це не просто духовний зв'язок, а й підтримка, опора в житті.», - говорить режисер.

Самі актори також поділилися своїми поглядами на справжню дружбу.

"Треба не шкодувати себе, свого часу, якщо справді дорожиш дружбою, цінуєш її", - каже актор Євген Скрипник.

"Справжня дружба не повинна доходити до таких крайнощів. Кожна люди дечим повинна поступатися", - ділиться актор Валерій Ланецький.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину