Pik
Сьогодні, 15 Июля 2020
23.12.2014
194
0

На сесії облради розглянуть 35 питань порядку денного

На сесії облради розглянуть 35 питань порядку денного

На засіданні президії обласної ради депутати погодили порядок денний наступної сесії обласної ради, яка відбудеться 25 грудня, передає "ПІК" з посиланням на офіційний сайт облради.

Згідно з прийнятими рішеннями, на черговій сесії обласної ради розглядатиметься 35 питань порядку денного. Під час розгляду питання виконання програми економічного , соціального, культурного розвитку Херсонської області на 2014 рік депутати внесли ініціативу профільному Департаменту щодо необхідності проведення координаційної та навчальної роботи з місцевими радами регіону по залученню територіальних громад до участі в грантових програмах з розвитку територій.

Сесійним визначили депутати питання затвердження положення про Херсонський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт».

Крім того, планується надати у користування мисливські угіддя ДП «Збур'ївське лісомисливське господарство».

Президія перенесла на чергове засідання питання погодження надання надр у користування ПАТ «АрселорМіттал Берислав» з метою видобутку вапняків в якості флюсової сировини на території Високопільського району Херсонської області.

Підтримані президією бюджетні питання. Зокрема, внесеня змін до обласного бюджету на 2014 рік та проведення витрат з обласного бюджету в І кварталі 2015 року.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину